Przejdź do treści

PREMIERA SPOTU „Włącz aktywność – bezpieczeństwo zaczyna się w głowie”

W piątek 16 listopada, odbyła się premiera spotu filmowego wyróżnionego w konkursie MSWiA „Aktywny senior to bezpieczny senior”. Spot edukacyjny pt. „Włącz aktywność – bezpieczeństwo zaczyna się w głowie” przygotowany przez Uczestników ŚDS pod kierunkiem Wiolety Wojciechowskiej, Ewy Szemplińskiej, Bartosza Abramskiego i Katarzyny Szydlik, ze specjalnym udziałem Dzielnicowego Gminy Jedwabno asp. Krzysztofa Kowalskiego, można obejrzeć na kanale ŚDS Jedwabno w serwisie YouTube. Nasz spot został opatrzony logotypem „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 – 2020”.

Jednocześnie jest nam miło poinformować, że Wioleta Wojciechowska – kierownik ŚDS w Jedwabnie, jako reprezentant Zespołu biorącego udział w konkursie, otrzymała zaproszenie na Konferencję podsumowującą działania w roku 2018 „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”.

Konferencja odbędzie się w siedzibie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji  przy ul. Batorego 5 w Warszawie w dniu 27 listopada 2018 roku o godz. 13.00. w Sali konferencyjnej im. Władysława Stasiaka. Podczas Konferencji odbędzie się uroczyste wręczenie nagród dla Zwycięskich oraz Wyróżnionych Zespołów w konkursie na spot filmowy „Aktywny senior to bezpieczny Senior”. Na uroczystość do Warszawy z Panią kierownik pojedzie dwóch przedstawicieli Zespołu, który stworzył spot.

 

Skip to content