Przejdź do treści

Wesołe Mikołajki w naszym Domu

Dziś radość malowała się na twarzach i w sercach wszystkich Uczestników i Kadry naszego Domu, bowiem wspólnie świętowaliśmy Mikołajki. Prezenty rozdawał nie Mikołaj a Renifer 😉 Uczestnicy ŚDS byli przez cały rok grzeczni i aktywni, dlatego każdy otrzymał słodki upominek. W ramach podziękowań usłyszeliśmy wiersze, świąteczne piosenki, życzenia mikołajkowe a nawet dowcipy.

Gościem wesołej uroczystości był Dzielnicowy Gminy Jedwabno asp. Krzysztof Kowalski. Społeczność ŚDS zaprosiła Pana Dzielnicowego, by wyrazić swoją wdzięczność za wsparcie merytoryczne i udział w przygotowaniu spotu filmowego do konkursu „Aktywny senior to bezpieczny senior”. Pani Kierownik ŚDS Wioleta Wojciechowska, w imieniu wszystkich Uczestników, podziękowała Panu Dzielnicowemu za pomoc, zaangażowanie, rady i uwagi, które niewątpliwie podniosły wartość profilaktyczno-edukacyjną spotu i przyczyniły się do tego, że uzyskał on wyróżnienie w konkursie, do którego zgłoszono aż 54 projekty z całej Polski. Podziękowała również za współpracę z naszą placówką – pogadanki, prelekcje, pomoc i życzliwe wsparcie niesione Uczestnikom ŚDS w trudnych sytuacjach życiowych, podkreślając, że wszystkie te działania pozwalają nam czuć się bezpiecznie na co dzień w naszej Gminie. 

Pan Dzielnicowy pomógł rozdysponować sześć detektorów  dymu i czadu, które nasza Placówka otrzymała podczas Konferencji w MSWiA. Chętnych osób na ten jakże ważny sprzęt było zdecydowanie więcej od uzyskanej liczby sztuk, dlatego o tym do kogo powędrowały czujniki zdecydowało losowanie.

Z mikołajkowym prezentem pojawił się w naszym Domu jeszcze jeden bardzo ważny dla wszystkich GOŚĆ – Pani Krystyna Kabała – twórczyni ŚDS. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i niespodziankę. Dzisiejszy dzień, pełen wrażeń, był prawdziwą przyjemnością, co potwierdzają załączone zdjęcia 🙂

Skip to content