Przejdź do treści

SUPERKORMORAN 2018 przyfrunął do naszego Domu

26 stycznia 2019 r. odbyła się 13 edycja Gali „Kormorany 2018” przygotowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnie, której celem jest podziękowanie ludziom dobrej woli za szczodre serca, bezinteresowną pomoc i wspieranie inicjatyw kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych i charytatywnych podejmowanych na rzecz Gminy Jedwabno .

W tym roku Kapituła „Kormoranów 2018” ustanowiła nagrody „Superkormoran 2018” w pięciu kategoriach: Sponsor, Wspierający Działania Kulturalne, Sołectwo, Wolontariusz oraz nowa kategoria „Jedwabno w literaturze”. Przyznano również osiem podziękowań specjalnych wyróżnionych statuetką „Kormoran 2018”.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Jedwabnie z Panią Kierownik Wioletą Wojciechowską w kategorii Działania Kulturalne otrzymał nagrodę „SUPERKORMORAN 2018”. Nasz Dom został wyróżniony za dużą aktywność w roku 2018. Zdaniem Kapituły, pomimo wielu przeszkód, przyczynił się do promocji Gminy Jedwabno nie tylko na niwie lokalnej, ale i ogólnopolskiej.

Galę „Kormorany 2018” uświetnił koncert „Elvis na bis” w wykonaniu Mirka Deredas, który na długo pozostanie w pamięci słuchaczy. Po koncercie uczestnicy Gali zaproszeni zostali również do obejrzenia przygotowanej wystawy prac malarskich „Czarny Piec 2018”.

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie!

Skip to content