II Jesienny Koncert w MDK w Szczytnie

We wtorek 10 grudnia mieliśmy przyjemność wystawić II Jesienny Koncert, tym razem na deskach Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Krzysztofa Materny, który zdecydował się wzorem ubiegłego roku pokazać nasze działania szczycieńskiej publiczności. Tegoroczny występ odbył się w bardzo kameralnym gronie, bowiem na widowni nie pojawiło się zbyt wiele osób. Być może wpływ na to miał termin koncertu i związana z nim przedświąteczna gorączka…trudno powiedzieć. Pomimo to artyści amatorzy włożyli w show całe swoje serce i energię, tak jak to miało miejsce tydzień temu w Jedwabnie przy widowni wypełnionej po brzegi.

Uczestnikom ŚDS niezmiennie towarzyszyła wspaniała Młodzież z grupy NIEPOKONANI – wokalistki Agnieszka Bogucka, Julia Dunajska i Zosia Pieńskosz, Sylwia Głażewska w wierszu Samuela Ullmana oraz Oliwier Bordziłowski w skeczu „Rozmowa telefoniczna”. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy! Jesteście MEGAAA! 😀

Poniżej zamieszczamy śdsową relację fotograficzną. Na naszym profilu w serwisie YouTube można już obejrzeć cały koncert, który został nagrany w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnie. https://www.youtube.com/watch?v=U6ahDcB_vR0&t=537s Relację video prosto z Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie można oglądać na facebookowym profilu Naszego Mazura dzięki Pani Redaktor Joannie Karzyńskiej, która kolejny raz towarzyszyła nam podczas Koncertu. Nie zawiódł nas również Tygodnik Szczytno – Pan Robert Arbatowski, pomimo licznych obowiązków, dał radę wygospodarować dla nas trochę swojego cennego czasu. Bardzo dziękujemy obu redakcjom!