Przejdź do treści

Radość i nadzieja prosto z ŚDS Jedwabno w nowości muzycznej – „Oj żyć się chce”

Chcielibyśmy oddać w Państwa ręce nowy projekt muzyczny powstały w pracowni muzyczno-teatralnej w Środowiskowym Domu Samopomocy w Jedwabnie pod kierunkiem terapeuty Bartosza Abramskiego. Utwór pt.” Oj żyć się chce” w wykonaniu Dj Tereski i Jadzi został stworzony podczas epidemii koronawirusa. Piosenka opowiada o tęsknocie Uczestników za pobytem w ŚDS i nadziei na powrót do normalności, a także o czerpaniu radości z osiągnięć i pięknych chwil spędzonych w gronie śdsowych przyjaciół. Tekst piosenki został napisany przez Uczestników domu Teresę Adamowską, Jadwigę Senderowską i śp. Zdzisława Pszczółkowskiego. Muzykę stworzył i opracował Terapeuta Bartosz Abramski z pomocą Pana Zdzisława. Teledysk został nagrany w siedzibie ŚDS oraz w urokliwych zakątkach gminy Jedwabno.

Mamy nadzieję, że utwór spotka się z pozytywnym odbiorem wszystkich słuchających. Niech radość ducha i nadzieja nigdy Was nie opuszcza!

Piosenkę „Oj żyć się chce” dedykujemy naszemu Przyjacielowi śp. Zdzisławowi Pszczółkowskiemu, który przyczynił się do powstania tego utworu. Jesteśmy przekonani, że Pan Zdzisio cieszy się z tego, że udało nam się doprowadzić ten muzyczny projekt do końca. Skoczne dźwięki akordeonu chyba już zawsze będą przywoływać w naszej pamięci Jego pogodną twarz.

Skip to content