Przejdź do treści

„Nastrojowa pomidorowa” na podium

Jest nam bardzo miło podzielić się wspaniałą informacją, że już po raz drugi Pani Beata Wojciechowska – Uczestniczka naszego Domu – zdobyła pierwsze miejsce w konkursie fotograficznym organizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Przezmarku.

Tym razem tematem przewodnim zmagań uczyniono „Kulinarne smaki w fotografii”.

Zdjęcia to owoc współpracy kilku śdsowych pracowni. Punktem wyjścia były dania przyrządzane w ramach treningów w pracowni kulinarnej. Pani Beata zaangażowała się w ich przygotowanie. Następnie podczas treningów spędzania czasu wolnego uczyła się sposobów ekspozycji potraw, a należy podkreślić, że robienie zdjęć jedzenia nie jest łatwą sztuką. Spośród dziesiątek wykonanych fotografii autorka wybrała trzy, które zostały wywołane w formacie 20×30, oprawione i przesłane na konkurs. Każdej z pracy nadała adekwatny tytuł: „Owocowy zawrót głowy”, „Drobiowo-warzywna radość” i „Nastrojowa pomidorowa”.

Na najwyższym miejscu podium stanęła „pomidorowa” 🙂

Dni, które poświęciliśmy na przygotowanie się do konkursu były zarówno dla kadry jak i naszej Uczestniczki czasem nauki oraz dobrej zabawy. Wspólnie szukaliśmy inspiracji do tego jak zrobić oraz wyeksponować, to co na naszych talerzach pojawia się tak często. Dziś z dumą dzielimy się sukcesem Pani Beaty. Dziękujemy organizatorom za możliwość wzięcia udziału w konkursie.

Skip to content