Przejdź do treści

Wystawa prac Beaty Wojciechowskiej

W piątek 16 czerwca wybraliśmy się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Jedwabnie by obejrzeć wystawę prac plastycznych Uczestniczki naszego Domu – Pani BEATY WOJCIECHOWSKIEJ. Na facebookowej stronie GBP, we wpisie zachęcającym do obejrzenia wystawy, możemy przeczytać, że Beata „swoją przygodę ze sztuką zaczęła od haftu krzyżykowego. W trakcie pandemii zaczęła tworzyć prace mozaikowe i malować po numerach. Największą radość daje jej tworzenie mozaiki diamentowej. Pani Beata podkreśla, że sztuka zapewnia jej także wyciszenie i daje ogromną satysfakcję. Poleca tę formę rozrywki każdemu, a sama jest otwarta na kolejne dziedziny sztuki”.
Cieszymy się, że Uczestniczka naszej śdsowej Społeczności została zaproszona przez GBP do zaprezentowania swojej twórczości w ramach akcji „Twórczość lokalnych artystów”. Warto dodać, że wiele prac Beaty stanowi niewątpliwą ozdobę ścian naszego Domu. W bibliotece można podziwiać prace wykonane zarówno w domu jak i w ramach zajęć w ŚDS. Poniżej zamieszczamy post GBP w Jedwabnie oraz zdjęcia z dzisiejszego spotkania.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02G6VE8ZqkHhiU9i5vGE8Mi3i7EHSc36xRxvkNvNkH8SYL9CPFwJr3oXMxQDBW5fSHl&id=100069574630454

Skip to content