Przejdź do treści

„Koncertowe” urodziny

W czwartek 29 czerwca świętowaliśmy urodziny miesiąca w naszej placówce. Dzień ten był pełen wrażeń, a to za sprawą niespodzianki w postaci koncertu zespołu „Nadzieja” ze Szczytna. Nasi uczestnicy i goście jak co miesiąc odśpiewali „Sto lat” dla jubilatów (tym razem z miesiąca czerwca). Zjedliśmy pyszny tort przygotowany w pracowni kulinarnej, a następnie przenieśliśmy się na świeże powietrze, by wysłuchać koncertu muzyki biesiadnej i ludowej w wykonaniu Gości.

Zespół Nadzieja powstał w 2017 roku. Gra i śpiewa piosenki ludowej biesiadne oraz okolicznościowe. Udziela się charytatywnie śpiewając na festynach, dożynkach, biesiadach, przeglądach muzyki ludowej. Bierze czynny udział w imprezach kulturalnych organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Szczytnie.

Cieszymy się, że mogliśmy gościć Zespół na naszej śdsowej scenie. Radość była podwójna, gdyż członkinią grupy wokalnej jest uczestniczka naszego Domu – Mariola Pszczółkowska. Muzyka niewątpliwie nas zintegrowała, nie obyło się bez zabawy tanecznej i muzycznej biesiady. Serdecznie dziękujemy członkom zespołu Nadzieja, za koncert i wspólną zabawę.

Skip to content