Przejdź do treści

Dzień Przedszkolaka z Malinkami

„Dziecko poszukuje dziecka w każdym kogo spotka. Jeżeli znajdzie je w dorosłym, podoba mu się ta osoba więcej niż inne”. ( William Saroyan)

Dla grupy Malinki z naszego Gminnego Przedszkola w Jedwabnie Pracownicy i Uczestnicy naszego Domu stali się na chwilę dziećmi i to ich oczami patrzyli na świat. Przecież nie każdego dnia mamy takich wspaniałych gości, których zaprosiliśmy do siebie, aby uczcić „Dzień Przedszkolaka”.

Nasza sala muzyczna stała się małym teatrzykiem, który przeniósł dzieci w świat bajek, zgadywanek, a nawet w magiczny sposób wypełniła się bańkami mydlanymi. Była Pszczółka Ewa i Stich Bartosz (trochę śpioch, za to bardzo sympatyczny), którzy przenieśli dzieci w trochę inny, bajkowo – śdsowy świat. Uczestnicy i pracownicy pamiętali oczywiście, że dzieci lubią dostawać prezenty, więc od pracowni kulinarnej był słodki prezent, a pracownie plastyczno-rękodzielnicza oraz rękodzielniczo-krawiecka, pokazały dzieciom nie tylko dzieła, które powstają z rąk naszych Uczestników, ale też wręczyły przygotowane wcześniej „zaczarowane ołówki”, aby dzieci pod okiem swoich wspaniałych „malinkowych” opiekunek uczyły się pisać literki.

Dziękujemy bardzo za wspólnie spędzony czas, mamy nadzieję, że będzie to jedno z wielu spotkań integracyjnych. Pozdrawiamy i zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.

B.A. i E.SZ.

Skip to content