Przejdź do treści

Pomocni-Wszechmocni

17 listopada 2023 roku w auli Zespołu Szkół Nr 2 w Szczytnie odbyła się I edycja wręczenia nagród Starosty Szczycieńskiego „Pomocni-Wszechmocni” dla osób wyróżniających się w działalności pomocy społecznej.

Nagroda przyznawana jest za najciekawsze inicjatywy w dziedzinie pomocy społecznej, między innymi za wdrażanie projektów aktywizacji i integracji społecznej skierowanych do osób marginalizowanych i wykluczonych społecznie, promowanie dobrych praktyk z zakresu integracji i polityki społecznej, inspirowanie projektowania oraz organizowania partnerstw pomiędzy różnymi instytucjami i podmiotami działającymi w obszarze pomocy i integracji społecznej, zaangażowanie w pracę na rzecz innych oraz bezinteresowną pomoc potrzebującym.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wśród 14 bohaterów wyróżnionych statuetką „Pomocni-Wszechmocni” znalazł się Pan Bartosz Abramski – terapeuta działający w pracowni muzyczno-teatralnej naszego Domu. Składamy serdeczne gratulacje i życzymy wszelkiej pomyślności, zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Poniżej zamieszczamy linki do artykułów prasowych na temat wydarzenia.

https://tygodnikszczytno.pl/Wyroznieni_bohaterowie_Powiatu_Szczycienskiego_w_akcji_Pomocni-Wszechmocni_Twarze_pomocy_spolecznej_zdjecia-n19732.html

WW

Skip to content