Przejdź do treści

„Wrzucam na luz”

W tym roku w ŚDS świętujemy pierwszy dzień astronomicznego lata z przytupem – premierą teledysku „Wrzucam na luz” przygotowanego w ramach zajęć w pracowni muzyczno-teatralnej naszego Domu. Mamy nadzieję, że nasza nowa piosenka pozwoli Wam poczuć wakacyjny klimat, sprawi, że chociaż przez chwilę „popłyniecie życiem luźno”, bez stresu, pośpiechu, biegania, bo przecież nigdy nie jest za późno, by cieszyć się tym co nas otacza.

Jaka jest historia tej piosenki? Prosta, na luzie 🙂 Pewnego zwyczajnego dnia idzie sobie nasza DJ Tereska na zajęcia do ŚDS. Po drodze, zupełnie przypadkiem, spotyka Pana Romana Kuśmierczyka, gawędzą sobie przez chwilę i podczas tej pogawędki Pan Roman wręcza jej kartkę z tekstem piosenki mówiąc: „może coś z tego kiedyś zrobicie”. Pani Tereska tę kartkę przynosi Panu Bartoszowi, naszemu muzykowi. Tekst jest świetny (w końcu to dzieło Pana Romana!), trzeba do tego stworzyć muzykę (to nie problem – w końcu mamy Bartka!). Kto zaśpiewa utwór? Oczywiście, że DJ Tereska – tekst jest dla niej! Ćwiczenia wokalne, nauka, próby, próby, próby, nagrywanie audio, praca nad scenariuszem klipu, nagrania, montaż…to wszystko trwa, ale gdy już wspólnie oglądamy efekt końcowy tej pracy jesteśmy przeszczęśliwi.

Dziękujemy z całego serca Panu Romanowi Kuśmierczykowi za to, że w chwilach weny pamięta o naszym Domu i tworzy dla nas teksty „perełki”. Serdeczne podziękowania składamy właścicielom i dyrekcji HOTELU NATURA MAZUR RESORT & CONFERENCE WARCHAŁY, za udostępnienie nam tego pięknego obiektu do nagrań. Ukłony w stronę przyjaciela naszego Domu – Oliwiera Bordziłowskiego. Dziękujemy, że wsparłeś nas i tym razem. Lepszego szofera babcia Tereska nie mogła sobie wymarzyć 😉 Podziękowania ślemy również Pani Weronice Grabowskiej za wypożyczenie auta. Największe brawa należą się Pani Teresie Adamowsky, która z niezmienną otwartością i zaangażowaniem realizuje muzyczne projekty.

Wiemy jedno, warto marzyć, warto żyć, warto otaczać się ludźmi, dawać dobro i tym dobrem się dzielić. Warto iść do przodu, mimo że nie zawsze jest łatwo. Każda chwila życia jest ulotna, dlatego łapmy te chwile, sekundy, minuty, godziny, dni, które przecież nigdy się nie powtórzą. Realizujmy marzenia te malutkie i te większe, doceniajmy to co blisko nas – przyrodę, ludzi, słońce nawet deszcz, bo i bez niego żyć się nie da. Uśmiechajmy się do siebie i świata każdego dnia.

Skip to content