Przejdź do treści

Koncert grupy „Bamkozam”

22 czerwca 2026 roku mieliśmy ogromną przyjemność gościć uczniów z Zespołu Szkół w Jedwabnie. Grupa „Bamkozam” pod kierownictwem Pani Barbary Gnozy-Wawrzynkiewicz przygotowała dla naszych uczestników wyjątkowy występ muzyczny, który wprowadził wszystkich w radosny i wakacyjny nastrój. Repertuar był bardzo szeroki, mieliśmy okazję wspólnie pośpiewać, zintegrować się i spędzić czas w przyjaznej atmosferze.

Z wielką wdzięcznością przyjęliśmy fakt, że młodzież po raz kolejny pamiętała o Uczestnikach ŚDS i zechciała podzielić się z nami swoim talentami oraz pozytywną energią. Wspólnie spędzony czas dostarczył wielu uśmiechów, wzruszeń i niezapomnianych chwil. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych radości wakacji!

B.A.

Skip to content