Przejdź do treści

Sukces nowego teledysku ŚDS!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz ŚDS zdobył pierwsze miejsce w V Festiwalu Piosenki Przyjaznej „Śpiewać każdy może” organizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Marcinkowie z Filią w Prejłowie.

Tegoroczna edycja pt. „Bajecznie rozśpiewani” była inna niż dotychczasowe. Przez epidemię COVID-19 uczestnicy konkursu nie mieli możliwości spotkać się w Marcinkowie, by wystąpić na scenie. Organizatorzy festiwalu wymyślili inną formę prezentacji – należało przygotować nagranie wideo. Nadesłane filmy oceniało profesjonalne jury, biorąc pod uwagę dobór repertuaru, dobór tematyczny kostiumów oraz ogólny wyraz artystyczny (scenografię, choreografię). Nasz Dom zdobył 9,8 pkt na 10 możliwych!

Poniżej prezentujemy nasz zwycięski teledysk. Jego przygotowanie sprawiło nam wiele radości i było świetną odskocznią od pesymistycznych myśli związanych z koronawirusem. Mamy nadzieję, że film wywoła uśmiech na twarzach wszystkich osób, które zachcą go obejrzeć. Prosimy brać go z przymrużeniem oka – profesjonalnymi wokalistami nie jesteśmy 🙂

Przesyłamy moc gorących pozdrowień – szczególnie dla Uczestników i Kadry Środowiskowego Domu Samopomocy w Marcinkowie! Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tak fajnym wyzwaniu.

A teraz… uwaga… Witajcie w NASZEJ bajce!

Skip to content