Przejdź do treści

Wyróżnienie w X Wojewódzkim Turnieju Tańca

Koniec września upływa w naszym Domu pod znakiem sukcesów. Cieszymy się ogromnie, bowiem przed chwilą dowiedzieliśmy się, że zdobyliśmy wyróżnienie w 10 Wojewódzkim Turnieju Tańca w Piszu. W tym roku formuła Turnieju, podobnie jak to miało miejsce w przypadku Festiwalu Piosenki Przyjaznej, uległa zmianie. Zadaniem Domów było nagranie tancerzy i przesłanie filmu do Pisza. Jury nie miało łatwego zadania, gdyż do tegorocznej edycji turnieju zgłosiło się ponad 20 śdsów z całego województwa.

W kategorii GRUPA wyniki wyglądają następująco:

1 miejsce – ŚDS Wesołowo

2 miejsce – ŚDS Mrągowo

3 miejsce – ŚDS Susz

wyróżnienie – ŚDS Jedwabno

Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Kadrze ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Piszu za możliwość wzięcia udziału w tak fajnym przedsięwzięciu. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w realu i potańcujemy wspólnie. Pozdrawiamy cieplutko z Jedwabna 🙂

Prezentujemy nasz kolejny, tym razem roztańczony teledysk. Gratulujemy wszystkim Uczestnikom naszego Domu, którzy zdecydowali się wziąć udział w wyzwaniu. Szczególne brawa należą się Hani, która z wielkim zaangażowaniem i nieukrywaną radością wcieliła się w rolę Pszczółki Mai.

Skip to content