Jak się ubrać na Wigilię?

Witam Kochani!

Dzisiaj chcę wam przypomnieć jak dobrać strój adekwatny do okoliczności.

Jak się ubrać na kolację wigilijną?

Możliwości jest tak wiele, że trudno się na coś zdecydować. Wszystko zależy od tego, gdzie spędzasz święta, jaką masz figurę i styl. Zobacz nasze propozycje!

Jak się ubrać na Wigilię?

Odpowiedź na pytanie, jak się ubrać na Wigilię nie jest prosta, bo każda z nas spędza ją inaczej i ma inne potrzeby. Dla jednych kobiet, to czas kiedy wkładają piękną czerwoną sukienkę i szpilki, inne wybierają strój, w którym będzie im wygodnie w kuchni, podczas gotowania kolacji oraz obsługi gości. Wszystko zależy od tego jakie jest twoje zadanie podczas kolacji wigilijnej. Ważne żeby dostosować strój do sytuacji i zachować świąteczny klimat.

Jak się ubrać, gdy na Wigilię idziesz jako gość?

Jeśli głównie odpoczywasz i nie będziesz się udzielać kulinarnie ponieważ zostałaś zaproszona na kolację lub wyjeżdżasz do hotelu gdzie Wigilia będzie serwowana, koniecznie zainwestuj w piękny stylowy outfit. Odpowiedzią na pytanie „jak się ubrać na Wigilię?” będzie czerwona lub bordowa sukienka  i złote szpilki. Możesz również połączyć białą koszulę z ciekawą spódnicą i pod szyją zawiązać piękną aksamitkę (czerwoną, granatową lub złotą).

Wygodny strój na Wigilię u ciebie w domu

Jeśli poprzedzający I Dzień Świąt wieczór spędzisz raczej w kuchni, w roli stroju na Wigilię sprawdzą się klasyczne czarne spodnie oraz stylowa bluzka z kołnierzykiem. Może nim być też dzianinowa bluzka z delikatnymi aplikacjami lub elementami biżuteryjnymi. Pamiętaj, żeby była w ciemnym kolorze, nie będzie na niej widać plam.

JAK SIĘ UBRAĆ NA WIGILIĘ U TEŚCIOWEJ?

Jeśli na kolację wybierasz się do teściowej, wybierz skromny ale jednocześnie elegancki strój na Wigilię. Bardzo dobrze sprawdza się  spódnica  ołówkowa oraz bluzka koszulowa lub dzianinowy sweterek. Dobierz do tego delikatną, minimalistyczną biżuterię. Dobrze wygląda również zestaw czarne spodnie cygaretki, kardigan i klasyczna koszula biała, błękitna lub zielona.

Czy wiesz już, jak się ubrać na Wigilię? Którą z propozycji wybierzesz?

Pozdrawiam Krysia.